Hakkımızda

Gelecek Elçisi 
ile birlikte

Sizleri tüm dünyanın kabül ettiği üniversitelerde okumaya davet ediyoruz.  Tüm dünyanın kabül ettiği bir diploma ile geleceğinizi daha iyi koşullarda inşaa ederek yaşamanız için sizlere fırsat sunuruyoruz.

bu saydıklarımız Polonya’da okumanız için ele geçereceğiniz fırsatların çok az bir bölümü, Geleceğinize Elçi olmak istiyoruz. Sizleri Yeni dünya vizyonunda yerinizi almak için bizimle temasa geçiniz.

0

Farklı
Bölüm

Farklı bölüm ve branşlarda eğitim görün, 3,5 yılda lisans diploması alabileceğiniz bölümler var.

0

Farklı Üniversite

Diplomaları tüm dünya da ve ülkemizde denkliği olan üniversiteler

Gelecek Elçisi kimdir?

Bizler Türkiye’de ki arkadaşlarımıza; geleceklerini daha büyük fırsatları  değerlendirme imkanı sağlayan elçiler olmak için, bir grup arkadaş ile birlikte Gelecek Elçisi’ni kurduk.  

Gelecek Elçisi olarak Polonya’nın tüm dünyada eğitim kalitesini kanıtlamış üniversitelerinde eğitim görmeniz, geleceğinizi daha kalite bir şekilde inşa edebileceğiniz prestijli üniversiteler mezun olabilmenizi, Kariyer fırsatlarını daha kolay yakalamanızı sağlamak için çalışıyoruz. 

polonya yurtdışı eğitim danışmanlığı

Kariyer fırsatlarını kaçırmayın

Geleceğiniz sizlerin elinde, kariyer fırsatları yakalayabilmek için eğitim geçmişinizin daha sağlam olabilmesi için “Gelecek Elçisi” birlikte yol alın.

Yurtdışında ki Aileniz
Gelecek Elçisi

Haydi hep birlikte geleceginizde ki kariyerinizi inşaa edeceğiniz en önemli adamlardan birisi olan üniversite hayatınızı birlikte seçelim birlikte planlayalım geleceğinizin elçisi olmamıza izin verin

GELECEK ELCISI DANISMANLIK

Santander Bank
70 1090 1014 0000 0001 5638 9930

NIP Numarası
9452160014